Дана угода про обробку персональних даних розроблена відповідно до законодавства України.

Всі особи які заповнили дані відомості, що становлять персональними даними на даному сайті, а також розмістили іншу інформацію позначеними діями, підтверджують свою згоду на обробку персональних даних та їх передачу оператору обробки персональних даних.

Під персональними даними Громадянина розуміється нижчезазначених інформація: загальна інформація (Ім'я, прізвище, адреса електронної пошти та телефон); відвідувачі сайту направляють свої персональні дані для отримання доступу до безкоштовних матеріалами, для отримання інформаційних листів про пропозиції компанії, в тому числі і про пропозиції третіх сторін.

Громадянин, приймаючи цю Угоду, висловлює свою зацікавленість і повну згоду, що обробка персональних даних може включати в себе наступні дії: збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знищення.

Громадянин гарантує: інформація, їм надана, є повною, точною і достовірною; при наданні інформації не порушується чинне законодавство України, законні права та інтереси третіх осіб; вся надана інформація заповнена Громадянина щодо себе особисто.

Залишились питання?
Замовити зворотній дзвінок
Захист від автоматичного заповнення
CAPTCHA
Задати питання
Захист від автоматичного заповнення
CAPTCHA