Житомирській юридичній компанії «Кодекс» виповнилося шість років

Житомирська юридична компанія «Кодекс» була заснована 25 листопада 2009 року і з того часу успішно працює та постійно вдосконалюється. Нині компанія відзначила 6-річчя на ринку юридичних послуг. На думку директора «Кодексу» Олександра Дмитрука, гарну репутацію і довіру клієнтів компанія здобула, бо якісно і сумлінно виконує свою роботу.

«Ми зараз системна сучасна команда людей, які працюють на теренах Житомирської і української ринкової економіки, які супроводжують, а також допомагають підприємствам в консалтингових питаннях, адміністративних, господарських, цивільних і кримінальних спорах. Також ми допомагаємо підприємствам з приводу непорозумінь між власниками. Крім цього, ми працюємо і в законодавчому полі нашої держави. Наша команда готова допомагати і супроводжувати в подальшому і роботу, і підходи в житті кожної професійної команди підприємств, а також державі», – розповідає Олександр Дмитрук.

На сьогоднішній день команда «Кодексу» постійно рухається уперед і ставить перед собою за завдання розширювати свої роботу та знання, які накопичилися, у законодавчому полі держави.

Житомирська юридична компанія «Кодекс» має свій сайт і офіційну сторінку в Фейсбук. Підприємство знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Чапаєва, 7, оф. 201.

Команда юридичної компанії бажає собі та усім клієнтам сімейного добра і благополуччя, стабільності і руху вперед. Звернувшись зі своєю проблемою до «Кодексу», ви гарантовано отримаєте професійні юридичні послуги, персональний підхід, конфіденційність і прийнятні ціни.