Клієнти «Кодексу» ділитимуться своїми відгуками та враженнями про роботу юркомпанії

Житомирська юридична компанія «Кодекс» вирішила започаткувати рубрику «відгуки наших клієнтів», в якій ми будемо публікувати відгуки і враження осіб, які звернулися за юридичною допомогою до нашої команди, досягнуті результати тощо.

«З юридичною компанією «Кодекс» працюю давно. На сьогоднішній день я дуже задоволений увагою і порядком введення справ. В основі роботи юристів компанії – точність, діловитість, професіоналізм, інтелігентність. Звідси юридично грамотна компанія і відповідні результати», – зазначив генеральний директор ТОВ «НВФ «Енергія» Олександр Морозов під час зустрічі 1 лютого в офісі юркомпанії з директором «Кодексу» Олександром Дмитруком.

Нагадаємо, юристи Житомирської юридичної компанії «Кодекс» довели законність господарської діяльності на ринку постачання кам’яного вугілля ТОВ «НВФ «Енергія» і ТОВ «Хмельницькоблпаливо». Рішеннями суду було скасовано 8 рішень Житомирського територіального відділення АМК України на загальну суму понад 1 млн грн. на користь підприємств – http://www.zhitomir.info/news_152950.html

Звернувшись до нашої команди, Ви можете бути впевнені у прозорості умов співпраці та наданні професійних юридичних послуг.

    Переваги юридичної компанії «Кодекс»:
  • безкоштовні консультації;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • доступні ціни;
  • конфіденційність.

Тел. для довідок: (0412) 41-39-20; (067) 411-44-16; e-mail: zt_kodex@ukr.net