Житомирська юридична компанія «Кодекс» долучилася до участі у форумі роботодавців та ярмарку вакансій

20 травня у Житомирі вперше відбувся масштабний форум роботодавців та ярмарок вакансій. Організатором заходу став департамент економічного розвитку Житомирської міської ради.

В рамках форуму відбувся діалоговий майданчик за участю представників бізнесу та навчальних закладів міста. Кожен із них міг розповісти про свій досвід і бачення щодо можливостей та викликів, які на сьогоднішній день стоять перед системою навчання та ринком праці Житомира.

Також житомиряни на вул. Михайлівській могли побачити виставку підприємств, навчальних закладів та ярмарок вакансій, а студенти та абітурієнти в приміщенні Житомирської міської ради мали змогу взяти участь в майстер-класах із вдалого вибору професії, проходженню співбесіди тощо.

Житомирська юридична компанія «Кодекс» також долучилася до участі в заходах.

Під час форуму директор Житомирської юридичної компанії «Кодекс» Олександр Дмитрук виступив на тему «Якість освіти та потреби сучасного роботодавця в професійних кадрах».

«Ми йдемо до Європи. Тому проведення таких заходів, на мою думку, є актуальним. Молодь – це наше майбутнє, але сьогодні ми бачимо як найкращі випускники українських ВНЗ у пошуках роботи і кращого життя виїжджають за кордон. Україні необхідні зміни у підходах до підготовки професійних кадрів закладами освіти і вивчення реальних потреб роботодавців, освітні заклади і представники бізнесу сьогодні мають співпрацювати, – поділився враження від заходів Олександр Дмитрук. – Роботодавці та навчальні заклади Житомира мали можливість презентувати себе житомирянам, гостям міста й абітурієнтам, поділилися своїми проблемами, розповіли, які вакансії у них є тощо».

За словами керівника «Кодексу», завдання заходів полягали у налагодженні співпраці та ділових контактів учасників, відкриття нових перспектив для реалізації спільних проектів. На його думку, як для початку, організаторам і учасникам форуму та ярмарку цього досягти вдалося.