Житомирська юридична компанія «Кодекс» про адвокатську діяльність та послуги

2 червня 2016 року Верховна Рада України прийняла зміни до Конституції України щодо правосуддя (Закон України 1401-VIII), згідно яких Основний Закон доповнено статтею 131-2, в якій зазначається, що для надання професійної правничої допомоги в Україні діє адвокатура та передбачено, що виключно адвокатом буде здійснюватись представництво іншої особи в суді, а також захист від кримінального обвинувачення.

Вводитись представництво адвокатами в судових органах буде поступово. Так, наприклад, у Верховному Суді України та судах касаційної інстанції буде здійснюватись з 1 січня 2017 року, у судах апеляційної інстанції – з 1 січня 2018 року, у судах першої інстанції – з 1 січня 2019 року.

ІНШИМИ СЛОВАМИ:

1. Лише адвокати зможуть представляти громадян у судах.

2. Якщо суб’єкт господарської діяльності (підприємство) вирішить подати позов (господарський спір, податкові спори тощо), то штатний юрист або бухгалтер не зможе представляти Вас у суді. Для цього Вам доведеться найняти адвоката.

Винятки щодо представництва адвокатами в суді будуть визначатись виключно законами: у трудових спорах, спорах щодо захисту соціальних прав, щодо виборів та референдумів, у малозначних спорах, а також стосовно представництва малолітніх чи неповнолітніх осіб та осіб, які визнані судом недієздатними чи дієздатність яких обмежена.

Таким чином, зазначені зміни розширюють можливості особи на отримання саме професійної правничої допомоги та закладають основу для подальшого реформування інституту адвокатури шляхом створення в Україні єдиної самоврядної правничої професії.

Високоякісні правничі послуги може забезпечити лише професійний адвокат, який пройшов спеціальну підготовку, а не будь-яка інша особа.

З приводу цього, нагадуємо, що в Житомирській юридичній компанії «Кодекс», крім юрисконсультів, працюють і кваліфіковані адвокати з багаторічним стажем роботи, які готові представляти і захищати інтереси кожного у суді.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

- перша безкоштовна консультація;

- індивідуальний підхід до кожної особи;

- доступні ціни;

- конфіденційність.

У випадку запитань, додаткових консультацій Ви можете звернутися до «Кодексу» за адресою: м. Житомир, вул. Степана Бандери, 7 (до перейменування – вул. Чапаєва, 7), офіс 201, е-mail: zt_kodex@ukr.net, або за тел.: (0412) 41-39-30, (067) 411-44-16.