З Днем юриста України!

Шановні колеги!

Щорічно 8 жовтня відзначають День юриста України, свято людей, усе життя яких підпорядковане гаслу: «Знати право, служити праву, захищати право», свято, яке об’єднує юристів різних сфер діяльності, котрі стоять на захисті конституційних прав та свобод громадян, а також сприяють розбудові правової України – держави для людей, де панує справедливість, правопорядок і законність.

Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються сотні і тисячі громадян. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста.

Професіоналізм, порядність, індивідуальний підхід до клієнтів, досвід, якість та відповідальність – ключові позиції, які пропонують клієнтам юрисконсульти Житомирської юридичної компанії «Кодекс». Чи не щоденно ми допомагаємо клієнтам вирішити найскладніші й часто доленосні проблеми, а тому в нашій професії, як у жодній іншій, помилки можуть дуже дорого коштувати.

Тож упевнений, що юристи України докладатимуть зусиль задля утвердження ідеалів верховенства права та справедливості.

У цей день бажаю усім служителям закону та їхнім родинам міцного здоров’я, життєвих гараздів, благополуччя, успішних справ і перемог, які окриляють!

З професійним святом – Днем юриста України!

З найкращими побажаннями директор «Кодексу» Олександр Дмитрук