Юристи для стартапу? Ваш успіх – у ваших руках!

Новачок-інвестор? Підприємць? Фінансист-теоретик? У вас є інноваційна ідея або вже готовий проект? Розкажіть про нього, а ми допоможемо втілити його у життя!

Ми не благодійний фонд, і ми не роздаємо грошові гранти. Ми команда досвідчених юридичних фахівців, які можуть допомогти не лише реалізувати ваш стартап, але і взятися за його розкрутку.

Чому ми так впевнені у своїх силах? Тому, що вже понад 8 років успішно захищаємо і допомагаємо нашим клієнтам та партнерам.

Відкриття традиційного кафе – звичайний бізнес-проект, а от якщо обслуговування в цьому кафе організовано якимось новаторським способом, який ідейно обґрунтований і фінансово виправданий, то це стартап-проект.

Стартапами (від англ. «startup» – запуск, стартуючий) називають щойно створені компанії, які будують свій бізнес на інноваційних, новаторських ідеях та/або технологіях. Такі компанії часто ще офіційно не зареєстровані, не вийшли на ринок або тільки планують на нього виходити.

Успішність стартапу визначається не лише інноваційністю ідей та якістю їх реалізації, але і врахуванням усіх ризиків і «підводних каменів», що можуть виникнути на етапі запуску і реалізації нового бізнесу. Грамотне документальне оформлення процесу є запорукою впевненості у тому, що ваш бізнес не принесе вам прикрих несподіванок, а якщо і принесе – їх можна буде усунути без надвитрат.

Якщо ви хвилюєтеся з приводу збереження авторських прав на свою ідею, хочемо вас заспокоїти і запевнити – ваша ідея нікому не потрібна без її реалізації. Зокрема, і нам. У нас достатньо творча команда, щоб самостійно генерувати ідеї для власних стартапів. Мета нашої пропозиції полягає у придбанні довгострокових партнерських відносин.

Якщо у вас є ідея, то:

1) опишіть суть вашого проекту, його кошторис до 3 – 6 тисяч символів (1 – 2 аркуші формату А4) і допомоги, яку ви прагнете отримати з нашого боку, а також надішліть його до 20 лютого 2018 року в електронному варіанті на e-mail: zt_kodex@ukr.net

2) зазначте свої контактні дані: прізвище, ім’я, по батькові, моб. тел. та e-mail.

Після чого наші юрисконсульти до 1 березня 2018 року запросять вас на спеціальну комісію, де усі разом розглянемо ваш проект детальніше, проаналізуємо і оцінимо перспективи його реалізації тощо.

Пам’ятайте, що ваш успіх – у ваших руках!

У випадку запитань звертайтеся за адресою:

ТОВ ЖИТОМИРСЬКА ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ «КОДЕКС» (www.kodex.net.ua), м. Житомир, вул. Степана Бендери, 7 (офісний комплекс «Житомир»), ауд. 201, на e-mail: zt_kodex@ukr.net і за тел.: (067) 411-44-16; (0412) 41-39-20.